Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Достижения

49
летний опыт
производства

127000
куб. м. жби изделий
и товарных бетонов 
в год

78600
кв.м. жилых площадей
передано покупателям

5000
куб.м. изделий из дерева в год

Про завод

ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» у селі Терешки, Полтавського району, Полтавської області було введено в експлуатацію у 1969 році. Спочатку завод був задуманий як підприємство, що спеціалізується на виробництві виробів із залізобетону для потреб нафтогазової промисловості СРСР і був частиною багатопрофільного тресту «Укрсхіднафтогазбуд». Така спеціалізація залишила свій слід у структурі продукції підприємства до наших днів: привантаження для трубопроводів, залізобетонні свічки для нафтогазових свердловин, посилені дорожні плити, постаменти для верстатів бурових установок, резервуари для продуктів нафтопереробки – ось неповний перелік абсолютно унікальної продукції, яку випускає ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств».

У 90-ті роки, в умовах відсутності спеціалізованих замовлень, тоді ще ПрАТ «Комбінат виробничих підприємств» значно розширив номенклатуру своєї продукції та наголосив на залізобетонних виробах для цивільного та промислового будівництва.  Підприємство досі дотримується взятої на озброєння стратегії щодо розширення номенклатури своєї продукції. Щорічно ми впроваджуємо у виробництво щонайменше 10 нових найменувань залізобетонних виробів, випускаючи навіть одиничну продукцію за кресленнями та проектами наших замовників, щоб максимально задовольнити їхні потреби.   У 2008 році, зокрема, нашим заводом – одним із перших в Україні, була комплексно освоєна технологія випуску залізобетонних виробів для будівництва будинків за системою безригельного каркасу, яка є однією з найперспективніших на даний момент.

ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» є комбінатом у традиційному значенні цього слова. Під «одним дахом» ми зібрали кілька виробництв з випуску будівельних матеріалів, які були виділені в окремі напрямки роботи нашого підприємства. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з продукцією, що випускається кожним із наших підрозділів, серед яких:

  • виробництво рідких будівельних сумішей;
  • виробництво залізобетонних виробів;
  • виробництво пиломатеріалів;
  • виробництво оциліндрованого бруса та будівництво дерев'яних зроблених з колод будинків
  • проектування та виробництво металоконструкцій;
  • надання послуг будівельної техніки.

В останні роки ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» активно проводить модернізацію та реконструкцію виробництва. Наразі на підприємстві вже завершено кілька інвестиційних проектів, після реалізації яких виробнича потужність з випуску бетонних сумішей та залізобетонної продукції зросла більш ніж у 3,5 рази. За рядом виробничих показників, на даний момент, ми не маємо собі рівних у Полтаві та Полтавській області. 

Весь колектив ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» продовжує працювати над тим, щоб у повному обсязі виконати побажання наших покупців та надати Вам якісні будівельні матеріали нового покоління за максимально прийнятною ціною.

 

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38