Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів
Засновник

Сергій Іващенко, підприємець, громадський діяч.

Власник та Директор ТОВ «Будівельна Компанія «Комбінат Виробничих Підприємств». Забудовник ЖК «Садовий». Президент аматорського футбольного клубу «Полтава». Один із лідерів обласної організації Федерації роботодавців України та Полтавської асоціації бізнесу.

Народився 29 січня 1964 року у селі Великі Сороченці Миргородського району Полтавської області у родині сільської інтелігенції. Мама, Іващенко Віра Лаврентіївна (1934 р.н.), все життя пропрацювала вчителькою початкових класів. Сьогодні - пенсіонерка. Батько, Василь Павлович, працював механіком  районного дорожнього відділу (помер у віці 60 років).

З 1981 по 1986 роки навчався у Харківському інституті інженерів транспорту на факультеті управління процесами перевезення.

Під час навчання в Інституті, у 1984 році одружився зі своєю однокурсницею Іриною Анатоліївною. У 1985 році у них народилась донька Світлана.

З 1986 року працював на залізниці, пройшовши шлях від чергового по станції до маневрового диспетчера та головного інженера станції.

У період з 1986 по 1988 – служив у лавах Збройних сил, спочатку в спеціалізованій інженерно-саперній бригаді (12 «афганська рота»), згодом у танковій дивізії в Калінінградській області. Закінчив службу у ранзі сержанта. Через півроку, пройшовши курси офіцерів запасу, отримав звання молодшого лейтенанта.

З 1993 року починає займатися індивідуальним підприємництвом. 

1993-94 роки – заступник директора малого підприємства «Горизонт» (будівельно-монтажні роботи, монтаж обладнання).

У 1994 році започатковує власну справу та створює приватне підприємство ІСВ.

У 1999 році – початок інвестицій до ВАТ «Комбінат виробничих підприємств». Завдяки новій програмі розвитку, підприємство було врятовано від банкрутства, гасяться всі борги по зарплаті та податках, модернізовується виробнича база.

З 2003 року Сергій Іващенко, викуповує частку акцій інших акціонерів, стає директором та одноосібним власником мажоритарного пакету акцій підприємства.

До 2009 року тривала радикальна модернізація заводу.

З 2010 року підприємство починає будівництво житла. На сьогоднішній момент в Будівельній кампаній «Комбінат виробничих підприємств» працює 260 працівників. На підприємстві активно впроваджуються програми колективно-соціальної відповідальності.

З 2013 року реалізується принципово новий для Полтави проект житлової забудови – ЖК «Садовий». Сьогодні це – 10 гектарів землі, 2000 квартир, 5000 мешканців, сучасна комунальна інфраструктура, дитячий садочок з басейном, дубова та липові алеї, спортивні та дитячі майданчики, фельдшерсько-акушерський пункт, світловий фонтан, сімейна атмосфера, родинний затишок та європейські цінності. На стадії завершення – торгівельний центр і велика парковка для жителів нового мікрорайону.

Дочка, Селецька Світлана Сергіївна, з червоним дипломом закінчила Полтавський  технічний університет, факультет бухгалтерського обліку та аудиту. Працює менеджером зі збуту ТОВ "БК "КВП".

Її чоловік, Селецький Роман Анатолійович, корінний полтавчанин, людина з широким колом інтересів. У сімейному  бізнесі Роман очолює відділ збуту. У 2014 році у них в родині народилася дочка Аня, яка зараз ходить до дитячого садочка, збудованого її дідом.

Молодший син, Сергій (1990 р.н.), закінчив Полтавський університет економіки та торгівлі, факультет економічної кібернетики. Після здобуття вищої освіти також долучився до сімейного бізнесу. Одружений. Разом із дружиною Людмилою виховують двох дітей – Іву (6 років) та Олега (1 рік).

Життєве кредо Сергія Іващенка – краще бути, аніж здаватися!

--------

!) Матеріали статті дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38