Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Деревобробне обладнання "Авангард"

ТОВ "БК "Комбінат виробничих підприємств" є офіційним дилером в Україні продукції воронезького верстатобудівного підприємства «Авангард».

«Авангард» - це виробник, який зарекомендував себе у світі деревообробки за останні 20 років як постачальник високопродуктивного та надійного обладнання під однойменною торговою маркою.

Крім того, на нашу скромну думку, на даний момент, враховуючи динаміку зміни курсу гривні щодо різних валют, продукція заводу «Авангард» за співвідношенням ЦІНА/ЯКІСТЬ займає в Україні одне з провідних місць, будучи в рази більш ДОСТУПНОЮ проти аналогічною продукцією західноєвропейських виробників.

Як дилер заводу «Авангард» в Україні, ми пропонуємо Вам наступний спектр послуг:

  1. продаж усієї лінійки продукції заводу «Авангард» за умови DDP-Україна, м. Полтава за внутрішнім контрактом за гривні на наступних умовах:
  2. При цьому ми беремо на себе всі ризики, пов'язані з постачанням продукції в Україну, а также за свій рахунок проходимо обов'язкову сертифікацію всієї продукції в ЦСМ, та передаємо Вам обладнання разом з усією необхідною дозвільною документацією на його експлуатацію (витрати на сертифікацію входять у вартість верстатів).
  3. комплекс послуг з доставки обладнання по Україні;
  4. комплекс монтажних та пуско-налагоджувальних робіт обладнання на місці його подальшої експлуатації;
  5. забезпечення поставок запасних частин та витратних матеріалів для нормальної роботи обладнання.

З технічними характеристиками обладнання Ви можете ознайомитись за цим посиланням: www.pilorama.ru

Поточні ціни на обладнання заводу «Авангард», а також будь-яке питання Ви можете задати консультанту за телефонами: (067) 539-50-46; (095) 614-02-29

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38