Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

ЗБВ для системи безригельного каркасу

У 2008 році на заводі «Комбінат виробничих підприємств» було розпочато виробництво продукції для будівництва багатоповерхових будівель промислового та цивільного призначення за системою збірно-монолітного безригельного каркасу.

Однією з головних переваг технології будівництва за цією системою є мінімальна кількість вертикальних елементів каркасу (так званих «несучих стін») та відсутність ригелів, що дає можливість створювати у межах несучих та огороджувальних конструкцій вільні планування приміщень різного призначення. У цьому плані будівлі та споруди, побудовані за цією технологією, значно схожі з будинками та спорудами, побудованими за технологією монолітного будівництва. Однак, виходячи з власного досвіду, ми можемо заявити, що з точки зору економічного ефекту, технологія будівництва будинків із залізобетонних виробів за системою збірно-монолітного безригельного каркасу має низку незаперечних переваг у порівнянні з технологією будівництва будинків із монолітного бетону.

Серед основних можна виділити такі:

1.   Легкий старт.

Для будівництва будинку із залізобетонних виробів за системою збірно-монолітного безригельного каркасу не потрібно здійснення значних початкових інвестицій у  придбання дорогої дерев'яної опалубки Також не потрібне застосування дуже витратної будівельної техніки, зокрема бетононасосу. Будинки з малою висотністю (до 4 поверхів включно) можна зводити, розташовуючи лише автокраном з вильотом стріли не менше 22 метрів. Для ведення робіт зі складання каркасу 9-ти поверхового житлового будинку потрібна бригада, що складається всього з кількох осіб, включаючи електрозварювальників. Простота технології складання каркасу будинку не вимагає високої кваліфікації робітників.

2.  Відсутність залежності від кліматичних умов.

Останніми роками клімат України характеризується різкими температурними коливаннями. Майже звичною стала літня температура + 35 С та зимова  мінус  20 С.  У таких умовах процес будівництва монолітних будинків стає достатньо  скрутним через проблеми з подачею бетону в точку бетонування. Крім цього, в умовах сильних холодів (після -15 С) свіжоукладений бетон вимагає обов'язкового підігріву, що значно ускладнює проведення робіт та збільшує їхню вартість. На противагу цьому, технологія будівництва будинків із залізобетонної продукції за системою збірно-монолітного безригельного каркасу повністю унеможливлює будь-яку залежність від погодних умов.

3.  Висока швидкість будівництва.
Монолітне будівництво за будь-яких погодних умов передбачає наявність технологічних пауз, пов'язаних з набором бетону своєї проектної міцності. Як правило, після заливання плити чергового перекриття роботи з будівництва монолітного будинку припиняються на строк до 10 днів. Втрачається час і значно збільшуються терміни будівництва. На відміну від цього, технологія будівництва будинків із залізобетонної продукції за даною системою не передбачає будь-яких обов'язкових технологічних пауз, тому швидкість зведення таких будинків набагато вища, ніж у конструкцій з монолітного бетону.

 

У 2008-2010 роках із залізобетонної продукції, випущеної на нашому підприємстві, були збудовані перші багатоповерхові житлові будинки в м. Полтава.

При будівництві   будівель, «Комбінат виробничих підприємств» виступав постачальником до 80% всіх залізобетонних виробів, що використовуються в будівництві. Під час підготовки до виробництва перших залізобетонних виробів за системою збірно-монолітного безригельного каркасу нашим підприємством було пройдено процедуру обов'язкової сертифікації виробів. Були отримані сертифікати відповідності на колони та плити перекриття. Тому, на відміну від інших підприємств, які  Тільки декларують про свою готовність виробляти продукцію за системою безригельного каркасу, ми не тільки маємо таку можливість, а й випускати продукцію за цією системою.

«Комбінат виробничих підприємств» першим у Полтаві, самостійно розпочав реалізацію проекту зі зведення високоякісного та доступного житла із збірних залізобетонних конструкцій за сучасною системою збірно-монолітного безригельного будівництва.

«Першою ластівкою» цієї програми у 2012-2013 роках. стало будівництво 32-х квартирного житлового будинку у с. Терешки, за адресою вул. Шевченка, 1Б.

"Комбінат виробничих підприємств" розгорнув  здійснення проекту будівництва житла у новому мікрорайоні «Садовий»  (с.Розсошенці)

Вся продукція, що випускається по системі безригельного каркаса, проходить жорсткий контроль якості, що в сукупності із застосуванням нового оснащення і передової технології виробництва бетонних сумішей дає на виході колони і плити з поверхнею найвищої  якості. Стельова поверхня плити не вимагає вирівнювання і є  готовою основою для шпатлівки. 

У період освоєння виробництва продукції за системою збірно-монолітного безригельного каркасу на нашому підприємстві була розроблена і впроваджена в своєму роді унікальна технологія складання арматурних каркасів колон і плит, що забезпечує високу швидкість роботи. Скорочення часу збирання каркасів значною мірою прискорило виробничий процес і в даний момент ми можемо щодня протягом двох змін задіяти всю оснастку. Ми маємо металеву оснастку для виробництва залізобетонної продукції за системою безригельного каркасу, що дозволяє щодня випускати 6 колон і 32 плити. Площа поверхні плит, що випускаються щодня, становить 288 м2.

Згідно з нашими розрахунками, каркас 10-ти поверхового 2-х під'їзного житлового будинку складається зі 172 колон та 1232 плит. Дану продукцію ми можемо виготовити за 39 робочих днів (1,5 місяці !!!). Враховуючи, що темпи монтажу елементів каркасу будинку за системою збірно-монолітного безригельного каркасу приблизно збігаються з темпами їх виробництва, ми можемо говорити про те, що каркас 10-ти поверхового житлового будинку може бути зроблений та побудований протягом 2-х місяців з моменту оформлення замовлення, що є просто недосяжним показником під час будівництва будинку за технологією моноліту.

У 2010 році на замовлення було виготовлено комплект вкладишів для металевого оснащення плит. Після цього, ми можемо виготовляти плити з краями, скошеними під різним кутом, що дозволяє  проектантам застосувати свою фантазію та дозволяє проектувати будинки в абсолютно різних архітектурних стилях.

На даний момент ми накопичили досить великий  обсяг практичної інформації Вже на етапі переговорів ми можемо запропонувати потенційному замовнику попередній розрахунок вартості каркасу будівлі, надати графік виробництва та заплановані терміни виготовлення та постачання продукції для будівництва будинку за системою збірно-монолітного безригельного каркасу.

Для того,  щоб отримати попередній розрахунок витрат на будівництво будинку за системою збірно-монолітного безригельного каркасу, Вам достатньо передати вихідні дані свого проекту. Зателефонуйте нам!

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38