Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів
Днища колодязів
Ви завжди можете купити днища для колодязів у наявності зі складу ТОВ "Будівельна компанія" Комбінат виробничих підприємств. Всі вироби Заводу "БК "КВП" повною мірою відповідають вимогам ДСТУ та виготовляються з високоякісних матеріалів із суворим контролем за дотриманням технології. Залізобетонні днища можна придбати як оптом, так і в роздріб.

Зателефонуйте нам: 050-327-63-45, 067-530-42-19!

Номенклатура плит днищ колодязів, що виготовляються:

Наіменування
Діаметр, мм
Висота, мм
Маса, кг
Плита днища ПН-10 1500 100 450
Плита днища ПН-15 2000 120 950
Плита днища ПН-20 2500 120 1480
Плита днища ПН-20 (шестигранная) 2200 120 1400

Днища бетонні є дуже важливою складовою колодязів (каналізаційних, оглядових тощо). Вони забезпечують захист колодязя від попадання ґрунтових вод, а також виконують функцію опори для стін колодязя. За своєю формою колодязі являють собою коло з діаметром не менше зовнішнього діаметра ЗБ кільця. Зверху біля плит ПН передбачено наявність монтажних петель. Днища колодязів виготовляються з важкого бетону не нижче марки М200 або В15 і армуються зварним каркасом зі стрижневої арматури Ат-IIIС и Ат-IVС и А-I, А-II и А-III та дроту.

Дно колодязя повинно витримувати і передавати навантаження від ваги всієї конструкції колодязя, тому для виготовлення використовується важкий бетон. За рахунок такого солідного зміцнення колодязні днища мають велику масу, це оберігає днище від зсувів та зсувів. Конструкція колодязного днища розрахована на застосування як у сухих, так і вологонасичених просадних ґрунтах..

Основні вимоги до бетону елементів колодязів – це водонепроникність та корозійна стійкість. Завдяки бетону W4 і вище днища колодязів можуть довгий час перебувати в контакті з агресивним середовищем ґрунтів та рідин. Елементи мають вологопоглинання трохи більше 8% від проектної маси. Плита попередньо проходить захист від корозії та при монтажі ще раз гідроізолюється розчинами. Морозостійкість бетону виробу повинна бути не нижче F50. Вироби не відчувають різких перепадів температур, оскільки вони повністю занурені глибоко в грунт.

Залізобетонні днища мають низку важливих характеристик:

  • Водонепроникність;
  • армування;
  • висока міцність на стиск;
  • довговічність.

Маркування плит днищ для колодязів

Подібно до інших залізобетонних виробів, днища колодязів маркуються буквено-цифровими позначеннями. Маркувальні знаки знаходяться на зовнішній бічній поверхні днища колодязя ПН. Перша група вказує на типорозмір днища колодязя. Спочатку літери - тип виробу, потім позначають внутрішній діаметр колодязя, дециметри, округлений до цілого числа.

Друга група в позначенні несе додаткову інформацію – показник проникності бетону: Н – нормальна, П – знижена, О – особливо низька та особливі проектні характеристики: заставні вироби, отвори, ніші та вирізи, що позначаються арабськими цифрами або літерами.

  • ПН - тип елементу колодязя - плита днища;
  • Цифра - діаметр колодязя;
  • Буква - проникність бетону.

Зберігання та транспортування

Колодязні днища ПН повинні зберігатися штабелями в робочому положенні, лицьовою стороною догори. Один штабель не повинен складатися з більш ніж 6 рядів, щоб уникнути падіння та деформації зб виробів. Для доставки колодязні днища укладають штабелем не вище 2,5 метрів та надійно закріплюють. При транспортуванні та зберіганні між днищами повинні лежати прокладки завтовшки не менше 40 мм.

 

 

 

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38