Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів
У будівництві різних інфраструктурних об'єктів із застосуванням колодязних кілець для каналізації, забудовнику, підряднику або приватній особі доводиться вирішувати низку логістичних завдань, пов'язаних із доставкою продукції на будівельний майданчик та подальшим монтажем. Пов'язано це, перш за все, з тим, що бетонні кільця мають чималі габарити і, звичайно, вагу. Перевезти комплект, що включає кільця збв та комплектуючі для будівництва септика середніх розмірів без залучення автомобіля з вантажопідйомністю щонайменше 8-10 тонн за один раз нереально. І вивантаження бетонних кілець на будмайданчику без залучення вантажопідйомної техніки перетворюється на важко вирішуване і дуже часто дороге завдання.

Зателефонуйте нам: 050-327-63-45, 067-530-42-19!

Тому найбільш оптимальним видом транспорту для перевезення збв кілець є автомобілі, оснащені вантажопідйомним механізмом - стрілою, інакше кажучи - маніпулятори.

Використання маніпуляторів для доставки бетонних кілець для майбутніх колодязів та септиків дозволяє заощадити чимало грошей, часу та сил. Адже засобами всього одного автомобіля можна завантажити бетонні кільця на складі виробника, доставити їх до місця проведення робіт і розвантажити, а при необхідності задіяти стрілу крана маніпулятора для встановлення бетонних кілець у заздалегідь підготовлений котлован. Перевезення бетонних кілець маніпулятором не стає проблематичним заходом: завантажити ЗБ кільця, а також вивантажити їх маніпулятор зможе в тісному місці. Сьогодні дуже часто практикується доставка маніпулятором різних вантажів приватним особам, адже це недорого, а акуратна техніка здатна вивантажити привезене прямо через паркан.

У чому ваші вигоди доставки залізобетонної продукції, автотранспортом від ТОВ "БК "КВП":

  • Економія часу. Вам не потрібно витрачати час на пошуки перевізника. Ви купуєте колодязні з доставкою на Ваш об'єкт (доставка платна).
  • Економія грошей. Ви не платите за час навантаження колодязних кілець на складі, а також за подачу транспортного засобу на завод. Наші менеджери підкажуть Вам масу виробів, обсяг, оптимальну схему завантаження та кількість необхідних рейсів. Заздалегідь знаючи всі параметри залізобетону, що купується, так і автомобіля, Ви зможете уникнути виникнення витрат на додаткові перевезення.
  • Ви зможете бути спокійними за збереження дорогого вантажу, тому що його транспортування та монтаж здійснюється досвідченими фахівцями з дотриманням усіх технічних норм і правил дорожнього руху.
  • Ви отримаєте очікуваний вантаж у максимально короткі (з можливих) терміни.

Декілька важливих моментів, які необхідно враховувати перед доставкою кілець:

  1. Маніпулятор повинен під'їхати тилом або боком до ями та виставити опору (аутригер) навпроти неї (ми не працюємо через кабіну). Наші стандартні маніпулятори (вантажопідйомністю 15 і 30 тонн) можуть змонтувати бетонні кільця будь-якого розміру на 10 метрів від опори маніпулятора до центру ями. Наявність є невеликий маніпулятор вантажопідйомністю 3 тони. Він часто використовується при монтажі в обмежених умовах і роботах в ангарах та критих складах. Він зможе розвантажити метрову обручку на відстань до 7 метрів від опори до центру місця вивантаження.
  2. Потрібно знати, що при влаштуванні септика у дворі або за будинком на ділянці, маніпулятор може не протиснутися у вузькі ворота, не вписатися в поворот через вузьку вулицю чи споруди на ділянці! Так що насамперед при проектуванні септика це потрібно враховувати!
  3. По ДСТУ у кілець вказується внутрішній діаметр! Для метрового кільця потрібно копати яму мінімум 1,4 метра в діаметрі, для півтораметрового – 1,9 метра, для двометрового – 2,4 метра.
  4. При виборі місця для септика слід звернути увагу на газові трубопроводи, електричні дроти, зручність під'їзду техніки до ями.
  5. Забезпечення прийнятного під'їздного шляху. Типовий маніпулятор із ймовірністю 90% забуксує на пухкому піску, переораному полі, на чорноземі після дощу, (та після дощу він застрягне на рівному місці на траві). Даний фактор потрібно враховувати заздалегідь, в іншому випадку доведеться викликати трактор на допомогу маніпулятору. Можливо в даному випадку розумніше буде переплатити за всюдихід чи іншу спецтехніку.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38