Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів
Кабельні колодязі зв'язку
Завод "Комбінат виробничих підприємств" виробляє та організовує постачання кабельних колодязів зв'язку.

Зателефонуйте нам: 050-327-63-45, 067-530-42-19!

Номенклатура вироблених кабельних колодязів зв'язку:

Наіменування
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
Маса, кг
ККЗі 810 810 900 250

Колодязі кабельного зв'язку - залізобетонні конструкції, призначені для протягування, монтажу, перевірок, ремонтів та експлуатаційного обслуговування кабельного зв'язку (телефонного, радіозв'язку, оптоволоконних ліній і т.д.). Залізобетонні оглядові колодязі ККЗ - підземні споруди, застосовуються вище рівня грунтових вод в неагресивних або слабоагресивних по відношенню до бетону грунтах. Криниці кабельного зв'язку виготовляються з важкого бетону марки М200 з високими показниками морозостійкості та вологонепроникності. 

Кабельні колодязі зв'язку ККЗ є залізобетонні вироби, що складаються з двох частин: верхня-це перекриття і половина бічних частин, нижня-бічні стіни і днище. Деякі виробники виготовляють монолітні колодязі ККЗ як єдиного цілого виробу (у маркуванні даних виробів прописується буква "м"). У верхній частині перекриття оглядових колодязів ККЗ є круглий отвір (d=600 mm), призначений для установки люка, в нижній частині - приямок для стоку води. Колодязі обладнані так само сережками для кріплення блоків при протягуванні кабелю, йоржами для кріплення кронштейнів під необхідне обладнання. Залізобетонні колодязі кабельного зв'язку (ККЗ-3, ККЗ-4, ККЗ-5) мають восьмигранну форму, ККЗ-2 та ККЗ-1 – чотиригранну.

Залежно від ваги та розміру колодязі ККЗ поділяються на малі, середні та великі. Найменшим розміром та вагою володіє ККЗ-1, найбільшим відповідно – ККЗ-5. Залежно від місця використання колодязі кабельного зв'язку поділяють на важкі та легкі. Важкі колодязі витримують значні навантаження (до 80 тонн) та використовуються під проїжджою частиною доріг, легкі (до 10 тонн) – під пішохідними зонами.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38