Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Колода оциліндрована – це колода, що зазнала механічної обробки на спеціальному верстаті і має після обробки однаковий діаметр за своєю довжиною. У виробництві ми використовуємо верстат центрового типу. За допомогою чашкорізного верстата на поверхні колоди вирізаються «чашки» для подальшого стикування колод при монтажі. Після надання колоди певного профілю та нарізки "чашок", воно обробляється спеціальними складами на водній основі (антисептиком) для того, щоб уберегти його від впливу погодних умов під час транспортування та складання конструкції. Вказаний антисептик для попередньої обробки не забиває пори деревини, що дозволяє дерево висохнути, перебуваючи вже в будові і не піддаватися грибковому захворюванню – «синєвою». Природна «сушка» будівлі триває від 4 до 6 місяців, залежно від пори року, коли монтаж.

Після цього колоди із зовнішнього боку будівлі піддаються повторній обробці антисептиком іншого складу, який захищає колоди від гниття та відштовхує вологу.

ТОВ"БК"Комбінат виробничих підприємств" пропонує постачання оциліндрованої колоди діаметром від 16 до 32 см, колоди виготовляються різною довжиною – за проектом замовника. Використовуваний матеріал - сосна або смерека (за бажанням замовника).

Антисиптування колод проводиться складом на вибір замовника.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38