Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Послуги автобетононасосу 48 м.

Під час зведення великих об'єктів сьогодні активно використовується спецтехніка. Вона допомагає вирішувати складні виробничі завдання, значно скорочує термін будівництва, знижує собівартість робіт. Переконатися в цьому можна на прикладі сучасних бетононасосів.

Автобетононасос - це бетононасос (як правило зі стрілою), змонтований на транспортний засіб. Автобетононасос здійснює перекачування бетонних сумішей у різних напрямках до місця укладання бетону. Наш автобетононасос дозволяє швидко, зручно та точно перекачувати бетон по горизонту та на висоту до 48 метрів.

Особливості сфери застосування

Автобетононасоси стали незамінною частиною спецтехніки на будівельних майданчиках усього світу. Автобетононасоси стали активно використовуватися з початку 2000-х років. Тоді автобетононасос використовували тільки у великих містах. Сьогодні бетононасос зі стрілою 48 метрів — найпопулярніший вид спецтехніки практично в будь-якому місті України. Як правило, без автобетононасос не обходитися жодне серйозне монолітне будівництво. Він ефективний при заливанні плит перекриттів, зведенні колон і паль, при будівництві мостів, а також великих фундаментів та інших конструкцій там, де на шляху проходження спецтехніки можуть виникати непереборні перешкоди (ухили ґрунту, яри, наявність великих рукотворних об'єктів).

За допомогою подібної техніки куди простіше виконувати роботи з заливання бетону, коли об'єкт, що будується, знаходиться на території старої забудови або в глибині нової. Сучасний бетононасос зі стрілою 48 метрів здатний подати бетонні суміші на висоту до спеціально заготовлених форм або до будь-якого іншого місця укладання, наприклад: пересилати його через залізничні колії. І це дуже зручно. Автобетононасоси останніх моделей забезпечують широкі можливості укладання бетонного розчину. Основні параметри, які забезпечують ефективність автобетононасосу – продуктивність та відстань подачі.

Принцип роботи автобетононасоса

Принцип роботи подібного обладнання досить простий: готовий розчин завантажується у приймальний бункер. Він закріплений на платформі потужної машини із гарною вантажопідйомністю. Приймальний бункер приєднано до спеціального насоса, який допомагає переганяти розчин через стрілу до місця розвантаження. Стріла автобетононасосу керується з дистанційного пульта керування, що забезпечує високу точність подачі бетону. Щоб розчин не втрачав своїх властивостей, приймальний бункер здійснює обертання, тому суміш усередині постійно перемішується, що значно підвищує якість бетону.

Оренда автобетононасосів – вигідний варіант проведення бетонування, якщо до будівельного об'єкта утруднені під'їзні шляхи. Автобетононасоси суттєво відрізняються від інших видів насосів – усі вони мають стріли та підвищену мобільність..

Довга стріла дозволяє здійснювати подачу бетону в будь-яку точку будівельного майданчика, при цьому пересування самого автомобіля на майданчик мінімальні. Часто подача бетону на висоту здійснюється автобетононасосом через огородження будмайданчика. Усі автобетононасоси укомплектовані бетоноводами, приймальними бункерами та, обов'язково, висувними опорами.

Переваги автобетононасосів:

 • Завдяки довгій стрілі подача бетону буде здійснюватися в будь-яке місце.
 • Автобетононасоси на відміну від стаціонарних бетононасосів, не вимагають встановлення та прокладання бетоноводів. Стріла та бетоновод вже зібрані та готові до прокачування бетону. А це відсутність додаткових витрат на прокладання та перенаправлення трубопроводів.
 • Мінімальні трудовитрати. Вам не потрібно буде горнути бетон вручну, і наймати велику кількість людей для прийому бетону.
 • Поліпшується якість укладання. Бетон по бетоноводу подається порційно і виштовхується із труб невеликими кидками. Таким чином, він добре ущільнюється, а застосувавши хоча б мінімально, вібратор для бетону Ви зробите ідеальне укладання суміші.
 • Економія часу – економія грошей. Заливання відбувається у кілька разів швидше. Навіть якщо Вам необхідно заливати опалубку фундаменту, то автобетононасос Ви зробите це в кілька разів швидше.

Автобетононасоси сприяють оптимізації часу, що підвищує в рази продуктивність, і знижують вартість кошторисів на бетонування. Якщо Ви професіонал, бетонування за участю нашої досвідченої команди – чудовий вибір.

Технічні характеристики нашого автобетононасосу SANY:

Характеристика
Ед. измерения
Количество
Подачка бетонної суміші вгору метрів 48
Подачка бетонної суміші по горизонталі метрів 43
Подачка бетонної суміші вниз метрів 30,5
Максимальна продуктивність куб. м. в годину 179

З вартістю оренди автобетононасосу Ви зможете ознайомитись у Прайс-листі на послуги автобетононасосу у розділі Прайс-листи.

Вимоги до експлуатації автобетононасосу на будівельному майданчику.

 • Наявність під'їзної дороги з твердим покриттям у хорошому стані.
 • Підготовлений майданчик для роботи автобетононасосу, який відповідає таким вимогам: розмір 11м на 11м, тверде покриття; ухил не більше 3%; відстань до укріпленого краю котловану не менше 5 метрів, відсутність лінії електропередач (ЛЕП), достатньо місця для безпечної роботи автобетононасосу та місцем для під'їзду авто бетонозмішувачів. Крім того, в зоні роботи бетононасосу не повинно бути транспортних засобів або інших вразливих предметів та механізмів.
 • Наявність цементу, піску та ємність для виробництва легкої мастильної суміші.
 • Забезпечити подачу теплої (в зимовий час) та холодної води (в літню пору) у кількості не менше 2 куб.м. для здійснення технологічного промивання автобетононасосу.
 • Забезпечити безперебійну подачу бетону. Перерва в роботі автобетононасосів не повинна перевищувати 25 хвилин, а при температурі менше - 10 градусів і вище +25 градусів перерв у роботі не повинно бути. Якщо перерви між подачею бетону більше 25 хвилин, здійснюється технологічне промивання за рахунок Замовника.
 • Проінструктувати персонал про роботу автобетонозмішувачів та автобетононасосів.
 • При використанні додаткових бетоноводів: розвантаження, монтаж, демонтаж, промивання бетоноводів та ущільнювальних гумок, завантаження бетоноводів здійснюється силами Замовника.

Вимоги до бетонних сумішей

На момент подачі до приймального бункеру автобетононасоса, якість продукції повинна відповідати ДСТУ з осадкою конуса не нижче 16 см (Р4), маркою не менше В-15, найбільша крупність заповнювача 20 мм.

Яку інформацію потрібно надати під час замовлення:

 1. Адреса будівельного майданчика
 2. Призначення об'єкта будівництва
 3. Об'єм бетону, тип та консистенція суміші
 4. Постачальник бетону
 5. Відстань транспортування бетону по горизонталі та вертикалі
 6. Яка конструкція буде заливатись (наприклад: фундамент, перекриття, стіна, колона або інше)
 7. Запланований термін оренди (днів, годин).

Безпека використання автобетононасосу

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38