Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів
 

Доставка бетонних сумішей

Своєчасна та якісна доставка особливо актуальна при постачанні бетонних сумішей на будівельні об'єкти. Адже час «зберігання» бетонних сумішей з моменту приготування на момент укладання обмежений і обчислюється лише кількома годинами. До того ж, приготований бетон не повернути назад на склад готової продукції

Особливо важливо забезпечити постачання бетонних сумішей для будівництва великих монолітних конструкцій. Коли потрібно поставити величезні обсяги бетонів в особливо короткі терміни. . Для перевезення бетону потрібна спеціальна техніка - автобетонозмішувачі.

За допомогою власного автопарку спеціалізованих транспортних засобів ми маємо можливість швидко та вчасно забезпечувати Вас необхідною кількістю бетону. Наш автопарк складається з європейських сучасних автобетонозмішувачів ASTRA, IVECO, а також з ЄвроКАМАЗів. На даний момент ми володіємо наступною технікою:

Объем миксера
Ед. измерения
Количество
Міксер з бочкою об'ємом 12 м3 штук 9
Міксер з бочкою об'ємом 6 м3 штук 2

Міксера об'ємом 6 куб. м. обладнані лотками для подачі сумішей на відстань до 3 м., 12 кубові міксери - до 5 м. Також є автобетонозмішувач з можливістю подачі бетону на відстань до 8 метрів. При необхідності подачі бетонних сумішей на більш далеку відстань або на висоту можемо надати послуги автобетононасосу зі стрілою до 48 метрів.

Загальний об'єм бетону, який можна одночасно перевезти нашими власними міксерами, становить до 120 м3. У разі необхідності постачання додаткових обсягів бетонних сумішей, можливе залучення додаткового автопарку автобетонозмішувачів.

Кожен автомобіль обладнаний системою GPS, що дозволяє максимально оперативно доставляти бетон до замовника. Маршрут руху кожного автомобіля проглядається в режимі ON-LINE. Кожне постачання контролюється від моменту завантаження міксера на бетонозмісильному заводі до моменту закінчення вивантаження бетону на об'єкті.

Для забезпечення наших клієнтів європейською якістю послуг. Наш завод постійно збільшує кількість спецтехніки та оновлює існуючий автопарк.

Який об'єм, в яке місце доставки, коли і яким міксером буде зручно підвезти бетонні суміші? Для забезпечення якісних послуг важлива кожна дрібниця. Доставка бетонних сумішей здійснюється лише після погодження всіх необхідних моментів із нашими клієнтами. Вибравши нас Вашим постачальником, ви будете впевнені у своєчасній доставці у зручний для Вас час. Ви можете на нас покластися.

Рекомендації щодо постачання бетонних сумішей:

  • Загальна ціна бетону з доставкою розраховується за формулою ціна бетону на заводі + ціна доставки автобетонозмішувача. Щоб отримати максимально вигідну ціну на куб бетону з доставкою, слід замовляти міксера із максимальним завантаженням бочки. Коли ви плануєте бетонні роботи, намагайтеся заливати максимальну кількість бетону одразу і не розривати заливки по 1-3 кубів за раз.
  • При повному завантаженні автобетонозмішувача працює правило - чим більше обсяг міксера, тим дешевша доставка кожного куба. Вартість доставки (наприклад: на відстань 60 км) кожного куба бетону міксерами об'ємом 11 кубів коштуватиме дешевше, ніж міксерами об'ємом 5 кубів.
  • Враховуйте також габарити машини та можливість заїзду та розвороту на будівельному майданчику. Якщо ви фізично не зможете прийняти великий чотиривісний міксер бетону, вам слід замовити міксер бетону об'ємом 6 кубів за один раз.
  • Для деяких видів бетонних робіт, які вимагають великого часу укладання бетону (наприклад: укладання бетону в монолітний пояс за допомогою крана), раціональніше замовляти автобетонозмішувачі невеликого об'єму. В іншому випадку вивантаження бетону з великих автобетонозмішувачів розтягується на годинник, а бетон з часом починає схоплюватися. В результаті, бетонна суміш втрачає марку та первісні властивості. До того ж, працювати з таким бетоном стає дуже важко.
  • Забезпечення прийнятної під'їзної колії. Типовий міксер, особливо великі чотиривісні автобетонозмішувачі, з ймовірністю 90% забуксує на пухкому піску, переораному полі, на чорноземі після дощу (дійсно після дощу він застрягне і на рівному місці на траві). Даний фактор потрібно враховувати заздалегідь, в іншому випадку доведеться викликати трактор на допомогу маніпулятору. Можливо в даному випадку розумніше буде переплатити за всюдихід чи іншу спецтехніку.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38