Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів
 

Якість та переваги

ТОВ «Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств". маючи величезний досвід, як у виробництві та постачанні бетонних сумішей, так і у сфері будівництва, розуміє наскільки важливе суворе дотримання технологій, нормативів та правил у процесі приготування бетонних сумішей, своєчасної доставки, а також технологій укладання та догляду за бетонами. Адже бетон – це основа кожної сучасної споруди. Адже саме про нього залежить довговічність та надійність споруд. А сам процес будівництва завжди супроводжується величезними вкладеннями матеріальних та людських ресурсів.

Наші переваги:

 • Використання якісної сировини. При виробництві бетонних сумішей та залізобетонних конструкцій використовуються цементи від провідних світових виробників HeidelergCement (Німеччина) та CRH (Ірландія), виготовлений на заводах в Україні (а також цемент від ПрАТ «Івано-Франківськцемент»), найкращий кубоподібний щебінь та добірний митий річковий пісок. Сипучі матеріали поставляються на завод прямо від виробників залізничними складами, що дозволяє знизити собівартість доставки матеріалів із заводів та кар'єрів, відповідно знизити відпускні ціни. Також, багаторічна робота з ланцюжка "Виробник - Виробник" дозволяє отримувати незмінно стабільну якість вхідних матеріалів.
 • Дотримання рецептур та точність дозування. Виготовлення бетонних сумішей та розчинів на новітніх автоматизованих лініях дозволило досягти кращих характеристик бетонів відповідно до прийнятих стандартів (замовлені марки та класи бетонів завжди відповідають фактичним). А комп'ютерне дозування дозволяє клієнтам бути впевненими в отриманні повного об'єму. замовленої продукції. Детальний опис бетонозмішувального вузла Ви знайдете нижче.
 • Контроль якості. Власна спеціалізована лабораторія (відділ контролю якості) здійснює постійний щоденний відбір зразків бетонних сумішей та розчинів. Крім цього, лабораторія контролює якість матеріалів кожної партії, що постачається (вхідний контроль). На продукцію, що відвантажується, видаються паспорти якості.
 • Поставки великих об'ємів - не проблема. Завод володіє величезним сучасним автопарком автобетонозмішувачів (міксерів), об'ємом від 6 до 12 кубічних метрів. Загальна ємність свого автопарку (загальна тара) – 120 кубічних метрів бетону. Для нас дуже важливо, щоб наші клієнти на будівельних об'єктах отримували повний обсяг бетону. Ми прийняли за правило - номінальний обсяг автобетонозмішувача дорівнює максимальному обсягу за паспортом, мінус один куб. Наприклад, міксери з максимальним обсягом завантаження 12 кубів, вважаються як міксери об'ємом 11 кубів. Це дозволило запобігти втраті певної кількості бетону під час перевезення до Клієнта. Кожен автомобіль обладнано системою GPS контролю. Клієнти оплачують лише реальний кілометраж і лише реальний час роботи спецтехніки.
 • Ми чесні та надійні. Досвід роботи нашого заводу у сфері постачання товарних бетонів налічує понад 20 років. За цей час завдяки завзятій праці та своєчасному виконанню взятих на себе зобов'язань ми зарекомендували себе як надійного партнера. Якості нашої продукції, а також супутніх послуг довіряють найбільші будівельні організації.
 • Позитивні відгуки клієнтів. Візьміть телефон та просто наведіть довідки про нас!

Для забезпечення клієнтів стабільно високою якістю бетонів завод постійно удосконалює виробництво та впроваджує нові технології.

У 2010 році на ТОВ "БК"КВП" було введено в експлуатацію новий бетонозмішувальний вузол, а в 2018 році було проведено модернізацію. Технічні характеристики бетонозмішувального вузла:

Наіменування параметру
Од. вим.
Кількість
Вид бетонозмішуючого агрегата
 
Змішувач планетарно-роторного типу
Об'єм вивантаження бетонозмішувальних агрегатів (кожного)
л
1 500
Кількість бетонозмішувальних агрегатів
штук
2
Максимальний розмер суміші
мм
80/60
Паспортна продуктивність 1 бетонозмішувального агрегату
м3 в годину
45,0
Фактична продуктивність 1 бетонозмішувального агрегату
м3 в годину
36,0
Загальна фактична продуктивність бетонозмішувального вузла
м3 в годину
72,0
Загальний вихід бетонної суміші за зміну (8 годин)
м3
576,0

Весь виробничий процес приготування бетонної суміші на новому бетонозмішувальному вузлі повністю автоматизовано. Завдяки використанню нових терезів з тензометричними датчиками похибка при приготуванні суміші становить менше 1%. Крім цього, завдяки встановленню відеокамер на всіх ділянках виробництва оператор, сидячи за своїм пультом, може візуально контролювати всі етапи технологічного циклу. Перелічені фактори, у сукупності, практично виключають можливість приготування неякісної бетонної суміші, а також виключають можливість недовантаження бетонної суміші при відвантаженні в міксер.

Також при приготуванні бетонної суміші ми забезпечуємо:

 • Контроль за вологістю матеріалів і при необхідності проводимо своєчасне коригування складу суміші та вагового співвідношення;
 • Контроль за початковою температурою сипучих матеріалів та їхнє попереднє прогрівання (взимку). Завдяки цьому ми маємо технічну можливість давати бетон за температури до -20 С;.
 • Контроль за температурою води замішування, підігрів води в зимовий період;
 • Внесення спеціальних добавок. Взимку – протиморозні добавки, інші періоди року – суперпластифікатори. ТОВ «БК «Комбінат виробничих підприємств» застосовує різні суперпластифікатори для виробництва товарного бетону та залізобетонних конструкцій. Застосування пластифікаторів дозволяє збільшити рухливість бетонної суміші з П1 до П5 без втрат міцності бетону. Також використання добавок призводить до збільшення міцності бетону до 25%, підвищує тріщиностійкість, водонепроникність, морозостійкість, зчеплення арматури з бетоном.

Висока точність дозування, що досягається на новому устаткуванні, дозволяє відвантажувати Покупцеві бетон із заданими фізико-технічними характеристиками, основними серед яких є:

 • міцність на стиск (Марка та клас бетону);
 • морозостійкість;
 • жорсткість (рухомість) суміші;
 • водонепроникність.

ТОВ "Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» пропонує широкий асортимент бетонних сумішей різної пластичності, міцності, водоніпроникності та класу для різних потреб наших Покупців. З повним переліком та цінами на вироблені бетонні суміші Ви можете ознайомитись у розділі товарні бетони та розчини, а також, нашому прайс-листі:

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38