Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів
 

Цементні розчини

Корінна відмінність цементних розчинів від бетонних сумішей полягає в тому, що якщо для цементного розчину із сипучих матеріалів, крім самого цементу, застосовується лише пісок, то для бетонних сумішей – ще й гравій (або щебінь).

Обираєте собі якісний розчин та надійних виробників розчину – зателефонуйте нам. Наші фахівці допоможуть Вам обрати оптимальну марку та рухливість розчину для Вашого будівництва.

Також, за бажанням Замовника ми виробляємо цементний розчин з введенням спеціальних добавок, як то фібра поліпропіленова, металева, сталева, базальтова або інших додаткових складових відповідно до технічних параметрів.

Усі процеси виробництва цементних розчинів на заводі "Комбінат виробничих підприємств" повністю автоматизовані. Завдяки використанню нових терезів з тензометричними датчиками похибка при приготуванні суміші становить менше 1%. Крім цього, завдяки встановленню відеокамер на всіх ділянках виробництва оператор, сидячи за своїм пультом, може візуально контролювати всі етапи технологічного циклу. Перелічені фактори, разом, виключають можливість приготування неякісного розчину, а також виключають можливість його недовантаження при відвантаженні в міксер.

При приготуванні розчину завод «Комбінат виробничих підприємств» забезпечує:

  • Контроль за вологістю матеріалів та за необхідності проводимо своєчасне коригування складу суміші та вагового співвідношення;
  • Контроль за початковою температурою рудних матеріалів та їх попереднє прогрівання (взимку). Завдяки цьому ми маємо технічну можливість давати розчин за температури до -15' С;
  • Контроль за температурою води замішування, підігрів води в зимовий період.

Висока точність дозування, що досягається на сучасному обладнанні, дозволяє відвантажувати Покупцеві розчин із заданими технологічними параметрами.

Завод «Комбінат виробничих підприємств», крім забезпечення Клієнтів якісним розчином, також пропонує його доставку на Ваш будівельний об'єкт власними самоскидами та автобетонозмішувачами різного обсягу від 6м3 до 11м3. Кожен автомобіль обладнаний системою GPS, що дозволяє максимально оперативно доставляти розчин до замовника і виключає ймовірність його зливу по дорозі. Маршрут руху кожного автомобіля проглядається в режимі он-лайн.

Розчин цементний застосовується, в основному, при проведенні робіт кладок і штукатурних робіт, а так само при виготовленні цементних стяжок підлог. Головна відмінність розчину від бетону – відсутність у складі суміші великого заповнювача (щебеню). Як єдиний заповнювач, в розчині застосовується будівельний пісок.

Цементний розчин також називають штукатурний розчин, розчин кладки, будівельний розчин. Всі ці терміни позначають практично те саме, з невеликими відмінностями. Штукатурний розчин, наприклад, виготовляється із застосуванням піску меншого модуля крупності, без включення до піску камінчиків, черепашок та інших великих складових, присутність яких може залишати ризики та подряпини на стінах. Розчин кладки може містити крупнозернистий пісок, але вміст в ньому щебеню неприпустимо.

Точна кількість тих чи інших речовин залежить від марки суміші, характеристик та властивостей піску, вихідної марки цементу та багато іншого. Велику роль грає також використання пластифікаторів при замішуванні. Цей матеріал впливає на загальну пропорційність співвідношення води, піску та цементу в суміші для кладки.

Будівельний розчин може бути виготовлений на спеціалізованому заводі або замішаний безпосередньо на об'єкті. Безумовно, перший варіант є найбільш простим: досить просто придбати і привезти готовий розчин кладки і помісити його в короб або баддю.

Цементний розчин може бути виготовлений як на заводі, так і замішаний безпосередньо на об'єкті. Зрозуміло, набагато зручніше замовити та придбати цементний розчин, який вже готовий до застосування. Достатньо привезти його на об'єкт і одразу включитися в роботу.

Перевага, якою володіє цементний розчин, виготовлений на заводі «Комбінат виробничих підприємств» – відповідність нормам та якісним вимогам, однорідність суміші. Отримати розчин належної якості в побутових умовах досить непросто через те, що відсутній контроль підбору суміші, може бути допущена неточність у пропорціях, якість перемішування не завжди задовільна. В результаті цих недоліків цементний розчин може вийти неоднорідним і недостатньо міцним.

Ми пропонуємо купити цементний розчин, ціна та якість якого задовольняють необхідним нормам та вимогам будівництва. Номенклатура виробляємих розчинів:

Наіменування
Маса куб.м., кг
Одиниця виміру
Розчин цементний М-50 2300 куб. м.
Розчин цементний М-75 2300 куб. м.
Розчин цементний М-100 2300 куб. м.
Розчин цементний М-150 2300 куб. м.
Розчин цементний М-200 2300 куб. м.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38