Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Тротуарна плитка 400х400 мм Мак

Опис: 

Колір: сірий, червоний, коричневий, жовтий, зелений.

Розміри: довжина=400 мм, ширина=400 мм, висота = 50 мм

Маса: 1 шт. = 17,25 кг., 1 м2 = 108 кг.

Тротуарна плитка - це, безумовно, найбільш економічно вигідний, практичний та красивий спосіб покриття тротуарів. У старі часи дорогу викладали камінням чи бруківкою, і таке покриття лежало сотні років, несучи на собі тягар численних карет, возів та перехожих. У наш час все частіше використовують тротуарну плитку саме завдяки її дешевизні, практичності і красі.

Плитка тротуарна не вимагає високих витрат при виробництві, завдяки чому має відносно не високі ціни. Завод "Комбінат виробничих підприємств" є виробником тротуарної плитки у Полтаві та Полтавському районі, Ви можете купити тротуарну плитку, за якісними характеристиками не поступається ані асфальту, ані натуральному каменю. Ми надаємо Вам широку палітру кольорів та розмірів тротуарної плитки, завдяки чому Ви зможете легко втілити в життя навіть найяскравіші та найвигадливіші фантазії по тротуару. Така плитка ще й дуже практична. Вона морозостійка та легко переносить температурні перепади, завдяки чому прослужить Вам не один десяток років. Більше того, тротуарна плитка, на відміну асфальту, не виділяє в атмосферу різні токсичні речовини. Завод "Комбінат виробничих підприємств" виготовляє плитку: крокрень, восьмикутник, фантазія, алігатор, сонце, клітина, квітка, а також кришки для забору, бордюри та жолоб для води. Наше підприємство є не тільки безпосереднім виробником, у якого Ви можете купити тротуарну плитку, але й надає власні бригади висококваліфікованих робітників для укладання. Благоустрій дворів, благоустрій тротуарів, укладання тротуарної плитки на заправках, мощення плиткою алей, паркових доріжок та багато іншого - все це входить у сферу діяльності нашого підприємства.

Тротуарна плитка має масу переваг у порівнянні з іншими видами покриття:

  • Екологічність. Тротуарна плитка виготовляється з натурального, екологічно чистого матеріалу без шкідливих домішок та штучних барвників, не виділяє канцерогенів.
  • Довговічність. Висока міцність тротуарної плитки, здатність витримувати великі механічні навантаження та її стирання значно продовжують термін її експлуатації та дозволяють надовго зберегти її привабливий зовнішній вигляд.
  • Морозостійкість. Здатність тротуарної плитки витримувати дуже низькі температури роблять її практично незамінною в умовах українського клімату.
  • Стійкість до різних погодних умов. Таке покриття здатне витримувати дуже низькі, так і дуже високі температури і практично не сприйнятливе до впливу на нього вітру, дощу, снігу і відкритого сонця.
  • Простота у догляді. Тротуарна плитка практично не потребує догляду, оскільки легко очищається від забруднення будь-якого виду.
  • Ремонтопридатність. При проведенні ремонтних робіт плитку можна просто розібрати, а потім так само просто укласти на те саме місце.
  • Естетичність. Тротуарна плитка – ідеальний варіант для мощення тротуарів, доріжок та присадибних територій. Комбінуючи між собою плитки різного розміру, кольору та фактури можна створити незліченну кількість варіантів укладання. Все це дозволяє гармонійно вписати тротуарну плитку в будь-який ландшафт, чи то міська площа, чи то приміський парк..
  • Екологічність. Якщо порівнювати, наприклад, з асфальтовим покриттям, плитка ненабагато перевершує його за ціною, зате на догляд, зміст і, головне, укладання, вона вимагає коштів набагато менше.

Плитка, яку пропонує Вам завод "Комбінат виробничих підприємств" - це чудова сучасна альтернатива бруківці та асфальту. Завдяки різноманітності кольорів, фактур та розмірів ви зможете втілити в життя дизайн екстер'єру.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38