Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Кришка для стовпів

Колір: сірий, червоний, коричневий, жовтий, зелений.

Розміри: довжина = 500 мм, ширина = 500 мм, висота = 50 мм.

Маса: 22,1 кг.

При проведенні будівельних робіт дуже важливо дотриматися балансу між функціональністю елементів та їх декоративними властивостями. Кришки на стовпи та кришки для огорожі є саме такими елементами.

Бетонні кришки на стовп паркану не тільки покращують зовнішній вигляд огорожі, але й захистять її від руйнівної дії опадів. Спроектовані ковпаки на стовпи таким чином, що герметично з'єднуються з вертикальною конструкцією та надають їй додаткової жорсткості та стійкості.

Кришки для паркану можуть бути виконані в чотирьох різних кольорах, тому кожен замовник може підібрати гармонійний або контрастний колір кришок для свого паркану. Візерунок на верхній частині декоративного елемента стандартний, але при великому замовленні може бути змінений та виконаний за індивідуальним ескізом.

Захисні ковпаки на стовп або для огорожі можуть витримувати коливання температур від +50 до -50 градусів. Ці бетонні елементи стійкі до впливу ультрафіолету, довго зберігають яскравість кольору, не потребують додаткового фарбування та обробки препаратами проти руйнувань. Сучасні ковпаки на стовпи не горючі та стійкі до кислотних середовищ.

 

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38