Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Газонна решітка

Опис: 

Колір: сірий, червоний, коричневий, жовтий, зелений.

Розміри: довжина=600 мм, ширина = 400 мм, висота = 100 мм.

Маса 1 кв. м.: 130 кг.

Бетонна газонна решітка виготовляється за особливою технологією. Являє собою сотоподібну панель з бетону, комірки якої засипаються ґрунтом та засіюються травою. Такі грати надійно оберігають рослину від витоптування або пошкодження транспортом, пропускають воду природним шляхом, забезпечують стійке з'єднання. Структура у формі бджолиних сот робить конструкцію ґрат для газону стійку до підвищених навантажень. Такі бетонні грати мають великий спектр застосування - від створення спортивних майданчиків до ландшафтного дизайну та екопаркувань.

Наша компанія виробляє високоякісну газону решітку та знає тонкощі її виготовлення. На заводі застосовується сировина високої якості: портландцемент М500, фракційний пісок, щебінь, пластифікатори та пігменти. Бруківка виготовляється на німецькій лінії HESS HYDROMAT із високоміцних марок бетонів, і має високі показники до стирання. Низька здатність до водопоглинання та відмінна морозостійкість газонної решітки забезпечує довговічність.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38