Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Замовивши тротуарную плитку нашого підприємства, Ви можете також замовити у нас доставку  фігурних елементів мощення бортовим транспортом (1,5-22т.) або маніпулятором (2,5-22 т.).

Великий попит має доставка маніпулятором, за рахунок наявності стріли він може сам себе вивантажити. Це дуже зручно, адже Вам не потрібно турбуватися за вивантаження важкого вантажу, кран – маніпулятор подбає про це.

Швидка та якісна доставка здійснюється за рахунок якісної спецтехніки та водіїв нашого автопарку, вони мають багаторічний стаж роботи зі спецтехнікою, запросто справляються навіть із форс-мажорними ситуаціями. Ми можемо сміливо заявити наших водіїв – справжні професіонали своєї справи.

Будь-який спосіб доставки нашою технікою можна відстежити в режимі реального часу, оскільки машини оснащені GPS-траккером.

Вартість доставки можна розрахувати за формулою: доставка + розвантаження на об'єкті + дорога на завод. Зверніть увагу! Подача транспорту та навантаження на заводі не входить у вартість доставки, що суттєво заощаджує Ваші гроші.

Зателефонуйте нам!!!

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38