Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Тротуарна плитка є універсальним покриттям для будь-якої ділянки. Бруківкою можна зробити не тільки вимощення навколо будинку, доріжки, але і в'їзд у двір для автомобіля. Для ландшафтного дизайну вона незамінна. Завдяки їй доріжки радуватимуть Ваше око та вбережуть від бруду у мокру погоду. При укладанні тротуарної плитки можна зберегти Ваші багаторічні насадження, не викорчовуючи їх, обклавши дерева плиткою (ФОТО СКВЕР САДОВИЙ).

Коли ви плануєте укладати тротуарну плитку Вам потрібно звернути увагу на особливості товщини бруківки:

30-40 мм - Пішохідна

Призначена для облаштування тротуарів, пішохідних та велосипедних доріжок, тільки для незначних навантажень.

60-80 мм - Пішохідно-дорожня

Використовують для територій з незначним рухом легкового транспорту, для автостоянок, майданчиків, тротуарів (з навантаженням транспорту вагою до 3,5 т), для в'їздів на подвір'я, вимощення будинку, пішохідних та велосипедних доріжок.

80-100 мм – Дорожня

Застосовують для покриттів з інтенсивним рухом транспорту вагою більше 3,5 т. Прикладом таких покриттів є дороги, автомагістралі, зупинки автобуса, заправки, постійні стоянки вантажного транспорту. У цих прикладах потрібно використовувати плитку (на кшталт «Подвійне Т») яка може забезпечити зчеплення між роздільним камінням бруківки, це забезпечить захист покриття від гальмівних навантажень транспорту.

100-120 мм – Промислова

Призначена для покриттів із рухом важкої спецтехніки. Наприклад, аеропорти, промислові зони, річкові та морські порти.

Після вибору потрібної Вам товщини бруківки, можна перейти до вибору кольорової гами та схеми її укладання.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38