Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Тротуарна плитка "Старе Місто"

Опис: 

Колір: сірий, червоний, коричневий, жовтий, зелений.

Розміри:

Бруківка 1: довжина=178 мм, ширина = 118 мм, висота = 60 мм.

Бруківка 2: довжина=118 мм, ширина = 118 мм, висота = 60 мм.

Бруківка 3: довжина=88 мм, ширина = 118 мм, висота = 60 мм.

Маса 1 кв. м.: 138 кг.

Бруківка "Старе місто" на сьогоднішній день є найпопулярнішою моделлю серед безлічі форм тротуарних плиток.

Наша компанія виготовляє високоякісну сухопресовану плитку та знає тонкощі її виготовлення. На заводі застосовується сировина високої якості: портландцемент М500, фракційний пісок, щебінь, пластифікатори та пігменти. Бруківка виготовляється на німецькій лінії HESS HYDROMAT із високоміцних марок бетонів, і має високі показники до стирання. Низька здатність до водопоглинання та відмінна морозостійкість тротуарної плитки забезпечує довговічність.

Тротуарна плитка "Старе місто" являє собою комбінацію з трьох плиток різного розміру, плитка "Старе місто" має дуже оригінальну форму, що зовні нагадує камінь. Така комбінація та можливість чергування дає практично нескінченну кількість варіантів дизайну Вашого ландшафту, що надає доріжкам та площам, викладеним даною плиткою, дуже гарний та інтригуючий вигляд. Форма та розміри тротуарної плитки "Старе місто" розроблялися таким чином, щоб працювати з цією плиткою було легко навіть непрофесіоналам. Вся плитка взаємозамінна. Наприклад: дві маленькі плитки можна замінити на одну велику або три середні на дві великі.

Тротуарна плитка «Старе місто» - універсальне покриття для будь-якої місцевості. Якщо хочете створити дизайн на своїй ділянці, Вам перед укладанням потрібно скласти малюнок бруківки. Ці схеми можна комбінувати різними кольорами. Все залежить від польоту вашої фантазії. Якісне однотонне покриття стане універсальним, оскільки стане відмінним доповненням будь-якого ландшафту. Нижче ми розглянемо схеми деяких видів укладання та їх комбіновані приклади.

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38