Комбінат виробничих підприємств
Полтава, c. Терешки, ул. Шевченка, 18, тел.: +38 (0532) 55 30 38
Якість - без компромісів

Послуги по сушінню деревини

Наша компанія рада запропонувати Вам послуги по камерному сушінню різних пород деревини.

   

На даний момент у своєму распорядженні ми маємо 2 сушильні камери, введені в эксплуатацію в кінці 2019 року. Це абсолютно нове обладнання, яке дає змогу сушити одночасно 70 м3 деревини, при цтому об'єм кожної з камер – 30 м3 та 40 м3 відповідно.

   

Беручи до уваги якість та вартість обладнання, а також високу технологічну підготовку нашого персоналу, ми можемо гарантувати Вам найвищу якість висушеної деревини, яка в тому числі виражається в повній відсутності прихованого  браку  —  нерівномірного  розподілу  кінцевої  вологості,  який  довгий  час  може  залишатися   непоміченим  та вилізти боком тоді, коли виріб вже знаходиться в експлуатації.

В залежності від Ваших побажань ми можемо запропонувати Вам сушіння деревини до різної кінцевої вологості, в тому числі:

- до транспортної вологості – 20-22%;

- до експлуатаційної вологості – 8-12 %.

Вартість сушіння в кожному з зазначених випадків відрізняється.

Роботи по сушінню деревини виконуємо «під ключ», тобто, ми самостійно вивантажуємо Ваш пиломатеріал з машини та завантажуємо на машину після сушки. Маємо потужності по проміжковому складуванню та зберіганню висушеного пиломатеріалу.

Ми застосовуємо гнучку та диференційовану систему ціноутворення, яке залежить від порід деревини, від виду пиломатеріалів (обрізний/необрізний)та від товщини дошки.

Працюємо з НДС, забезпечуємо Замовника повним комплектом необхідної документації – Акт виконаних робіт, податкова накладна, сертифікат якості.

Віртість послуг по сушінню деревини приведена по цьому посиланню .

 

Дзвоніть та пишіть, ми з Вами обов'язково домовимося. 

Технічні питання:    (067) 531 09 64; (050) 327 83 32

Комерційні питання: (050) 327 63 45; (067) 530 42 19; (095) 402 96 68

Всі вишезгадані вироби виготовляються на новому обладнанні, що забезпечує їх високу якість.

Ціни на вироби приведені в нашому прайс-листі.

Тротуарна плитка є універсальним покриттям для будь-якої ділянки. Бруківкою можна зробити не тільки вимощення навколо будинку, доріжки, але і в'їзд у двір для автомобіля. Для ландшафтного дизайну вона незамінна. Завдяки їй доріжки радуватимуть Ваше око та вбережуть від бруду у мокру погоду. При укладанні тротуарної плитки можна зберегти Ваші багаторічні насадження, не викорчовуючи їх, обклавши дерева плиткою (ФОТО СКВЕР САДОВИЙ).

Коли ви плануєте укладати тротуарну плитку Вам потрібно звернути увагу на особливості товщини бруківки:

30-40 мм - Пішохідна

Призначена для облаштування тротуарів, пішохідних та велосипедних доріжок, тільки для незначних навантажень.

60-80 мм - Пішохідно-дорожня

Використовують для територій з незначним рухом легкового транспорту, для автостоянок, майданчиків, тротуарів (з навантаженням транспорту вагою до 3,5 т), для в'їздів на подвір'я, вимощення будинку, пішохідних та велосипедних доріжок.

80-100 мм – Дорожня

Застосовують для покриттів з інтенсивним рухом транспорту вагою більше 3,5 т. Прикладом таких покриттів є дороги, автомагістралі, зупинки автобуса, заправки, постійні стоянки вантажного транспорту. У цих прикладах потрібно використовувати плитку (на кшталт «Подвійне Т») яка може забезпечити зчеплення між роздільним камінням бруківки, це забезпечить захист покриття від гальмівних навантажень транспорту.

100-120 мм – Промислова

Призначена для покриттів із рухом важкої спецтехніки. Наприклад, аеропорти, промислові зони, річкові та морські порти.

Після вибору потрібної Вам товщини бруківки, можна перейти до вибору кольорової гами та схеми її укладання.

Для того, чтобы вымощенные дорожки и площадки на участке исправно прослужили в течение многих лет, при проведении работ важно учесть ряд основных моментов, как правильно необходимо укладывать тротуарную плитку.

Одним из основных правил укладки тротуарной плитки является необходимость обустройства дорожек под небольшим уклоном из расчета на каждый метр по 5 мм с тем, чтоб вода свободно отходила от них в колодцы или на газоны.

При укладке тротуарной плитки необходимо позаботится о качественном бордюре (поребрик) который Вы можете приобрести в ООО «БК «Комбинат Производственных Предприятий». Цель которого обозначать дорожку и защищать от расползания. Установка бордюра производится на выровненное основание. Для большей надежности его укладывают на бетонное основание (бетонный замок). Бордюр может быть установлен вровень с плиткой или выступать на несколько см. Рекомендуется укладывать плитку чуть выше поребрика (бордюра), создавая этим зазор на усадку.

Если Вы готовите основание под пешеходные дорожки, тогда можно применять только щебень или только песок, это в разы лучше, чем отсутствие какого-либо промежутка. Хороший компромисс – цементно-песчаная смесь, в которой цемента примерно в три-четыре раза меньше. Принцип её функционирования схож с песчаной, при этом, практические свойства заметно усилены. Толщина такой подушки 30-40 см.

Когда Вы делаете основание под машину, тогда лучше делать песчаную подушку толщиной 15-20 см, ее следует уплотнить, дальше насыпается щебень толщиной от 10 до 20 см, в зависимости от того, какую нагрузку будет нести ваша плитка. Лучше использовать щебень фракции 5-20 (щебень более крупной фракции сложней уплотняется). Щебень также следует уплотнить, и Ваше основание готово. Далее остается сделать только подушку под плитку и, собственно, можно приступать к процессу укладки самой плитки.

После укладки нужно утрамбовать плитку от краёв к центру, при трамбовке она должна «присесть» на 1см. Далее нужно засыпать песком все отверстия между плиткой. Для того что бы увеличить плотность швов между плиткой, можно после песка полить плитку водой, когда она осядет снова просыпать песком. Если же на плитку будут сильные нагрузки от автотранспорта, швы нужно будет пролить раствором из цемента.

После всех перечисленных операций плитку чистят от песка, далее она готова к эксплуатации и прослужит Вам много лет.

Замовивши тротуарную плитку нашого підприємства, Ви можете також замовити у нас доставку  фігурних елементів мощення бортовим транспортом (1,5-22т.) або маніпулятором (2,5-22 т.).

Великий попит має доставка маніпулятором, за рахунок наявності стріли він може сам себе вивантажити. Це дуже зручно, адже Вам не потрібно турбуватися за вивантаження важкого вантажу, кран – маніпулятор подбає про це.

Швидка та якісна доставка здійснюється за рахунок якісної спецтехніки та водіїв нашого автопарку, вони мають багаторічний стаж роботи зі спецтехнікою, запросто справляються навіть із форс-мажорними ситуаціями. Ми можемо сміливо заявити наших водіїв – справжні професіонали своєї справи.

Будь-який спосіб доставки нашою технікою можна відстежити в режимі реального часу, оскільки машини оснащені GPS-траккером.

Вартість доставки можна розрахувати за формулою: доставка + розвантаження на об'єкті + дорога на завод. Зверніть увагу! Подача транспорту та навантаження на заводі не входить у вартість доставки, що суттєво заощаджує Ваші гроші.

Зателефонуйте нам!!!

                                      В а к а н с і ї 

 

  • економіст;
  • начальник деревообробного та столярного цеху.

Ми пропонуємо:

Роботу в стабільній компанії /  Офіційне працевлаштування / Своєчасну та гідну заробіну плату

Проїзд до місця роботи службовим автотранспортом.

Для співбесіди необхідні такі документи:

  • паспорт;
  • трудовая книжка (для працюючих - копія трудової книжки);
  • посвідчення , якщо потрібні для посади;
  • ідентифікаційний код;
  • військовий квиток ;
  • документи про освіту (якщо потрібні для посади).

Співбесіди проводяться з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 11:00

( ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ )

за адресою: Полтавский район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18 (з 09:00 до 11:00)

Всі питання за телефоном: (095) 2289791

(з 09:00 до 18:00 перерва з 12:00 до 13:00)

Газонна решітка

Опис: 

Колір: сірий, червоний, коричневий, жовтий, зелений.

Розміри: довжина=600 мм, ширина = 400 мм, висота = 100 мм.

Маса 1 кв. м.: 130 кг.

Бетонна газонна решітка виготовляється за особливою технологією. Являє собою сотоподібну панель з бетону, комірки якої засипаються ґрунтом та засіюються травою. Такі грати надійно оберігають рослину від витоптування або пошкодження транспортом, пропускають воду природним шляхом, забезпечують стійке з'єднання. Структура у формі бджолиних сот робить конструкцію ґрат для газону стійку до підвищених навантажень. Такі бетонні грати мають великий спектр застосування - від створення спортивних майданчиків до ландшафтного дизайну та екопаркувань.

Наша компанія виробляє високоякісну газону решітку та знає тонкощі її виготовлення. На заводі застосовується сировина високої якості: портландцемент М500, фракційний пісок, щебінь, пластифікатори та пігменти. Бруківка виготовляється на німецькій лінії HESS HYDROMAT із високоміцних марок бетонів, і має високі показники до стирання. Низька здатність до водопоглинання та відмінна морозостійкість газонної решітки забезпечує довговічність.

Тротуарна плитка "Шестигранник"

Опис: 

Колір: сірий, червоний, коричневий, жовтий, зелений.

Розміри: відстань між гранями=215 мм, максимальний діаметр = 245 мм, висота = 70 мм.

Маса 1 кв. м.: 158 кг.

Тротуарна плитка "Шестигранник" має правильну геометричну форму з шістьма гранями. Випускається як цілісна шестигранна форма плитки, так і її половинка, завдяки чому легко займатися її укладанням і розробляти різні орнаменти при укладанні.

Наша компанія виготовляє високоякісну сухопресовану плитку та знає тонкощі її виготовлення. На заводі застосовується сировина високої якості: портландцемент М500, фракційний пісок, щебінь, пластифікатори та пігменти. Бруківка виготовляється на німецькій лінії HESS HYDROMAT із високоміцних марок бетонів, і має високі показники до стирання. Низька здатність до водопоглинання та відмінна морозостійкість тротуарної плитки забезпечує довговічність. 

Тротуарна плитка "Цеглинка"

Опис: 

Колір: сірий, червоний, коричневий, жовтий, зелений.

Розміри: довжина=200 мм, ширина = 100 мм, висота = 70 мм.

Маса 1 кв. м.: 158 кг.

Тротуарна притка "Цеглинка" це проста класична форма плитки. Суворість і витонченість у поєднанні з гладкою, але не ковзною поверхнею дозволяють викладати малюнки з правильною геометрією і органічно вписати вимощену територію в ландшафт будь-якої складності.

Наша компанія виготовляє високоякісну сухопресовану плитку та знає тонкощі її виготовлення. На заводі застосовується сировина високої якості: портландцемент М500, фракційний пісок, щебінь, пластифікатори та пігменти. Бруківка виготовляється на німецькій лінії HESS HYDROMAT із високоміцних марок бетонів, і має високі показники до стирання. Низька здатність до водопоглинання та відмінна морозостійкість тротуарної плитки забезпечує довговічність.

Страница 1 из 10

 

© Copyright KVP-Ukraine 2018. Всі права захищені. ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств".
Адреса: Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 18, тел.: + 38 (0532) 55 30 38